У Львові припинять електропостачання споживачам, які незаконно користуються побутовим тарифом

1116 0
42 комерційні приміщення несанкціоновано користуються тарифом для населення..
ФОТО УМОВНЕ / UNSPLASH

ФОТО УМОВНЕ / UNSPLASH

У вівторок, 2 квітня, багатоквартирний будинок по вул.Кульпарківській, 64а у Львові, який обслуговує управлінська компанія «Зразковий парус», відключать від електропостачання. У ньому 42 непобутові комерційні приміщення несанкціоновано користуються тарифом для населення. Про це повідомили у пресслужбі «Львівобленерго».

Ще 21 лютого 2024 року працівники «Львівобленерго» здійснили огляд електроустановок цього будинку і склали акт про порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії. В акті вказали зобов’язання споживача припинити використовувати електроенергію на непобутові потреби до моменту організації комерційного обліку та укласти договір з електропостачальником за відповідним тарифом.

Представник компанії «Зразковий парус» ознайомився з Актом, що засвідчено відповідним підписом.Після цього споживач скерував звернення стосовно внесення змін у договір з «Львівобленерго». Однак «Зразковий парус» не надав всіх необхідних документів стосовно права власності на нежитлові приміщення та робочий проєкт влаштування обліків електроенергії у цих приміщеннях. 

Читайте також: У Львові боржників відключать від електроенергії

Станом на 1 квітня 2024 року «Зразковий парус» не здійснив необхідних заходів для усунення порушення. Тому споживачу припинять електроживлення.

Нагадаємо, що у Львові мешканцю відключили електроенергію через недопуск до лічильника. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!