У Львові відреконструюють готель «Турист»

1135 0
Будівля готелю розташована у межах історичного ареалу міста.
Фото: Booking.com

Фото: Booking.com

Готель «Турист» отримав погодження на реконструкцію. Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмежень на реконструкцію готелю «Турист» на вул. Євгена Коновальця, 103. Там планують засклити лоджії та відремонтувати фасад будівлі.

ПрАТ «Львівтурист» звернулося до міськради, щоби їм дозволили засклити лоджії, тому що «наявний номерний фонд не відповідає сучасним стандартам», також планують відремонтувати фасад будівлі.

Втім рішення відкладали декілька разів, зокрема через зауваження депутата ЛМР та голови постійної комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Олексія Різника. Він на попередньому засіданні запевняв, що реконструкцію не варто погоджувати, бо вона змінить габарити будівлі, а також озвучив скарги мешканців, які стосувались переважно кольору фасаду, побоювань щодо шкоди реставрації. Вони викликали сумніви у членів виконкому, бо усі зареєстровані в один день, майже в один час.

«Всі скарги наче на одному принтері друковані. Це схоже на недобросовісну конкуренцію», – зазначав міський голова Львова Андрій Садовий на попередньому засіданні.

Зазначимо, що да ними платформи Youcontrol, засновниками ПрАТ «Львівтурист» є київське Приватне акціонерне товариство УКРПРОФТУР, яке належить Федерації профспілок України, та Об'єднання профспілок Львівщини.

На початку лютого цього року Печерський районний суд заарештував низку об'єктів нерухомості, які знаходились у користуванні Федерації професійних спілок України через підозру у їх незаконному відчуженні у Фонду держмайна. Водночас, за словами директорки юридичного департаменту ЛМР Гелени Пайонкевич, на цю будівлю готелю не накладено арешт і для розгляду цього питання немає юридичних заборон.

Додамо, що дев'ятиповерховий готель «Турист» збудований 1968 року за проєктом архітекторів І. Ланька та К. Лещинської. У готелі можна розмістити до 80 осіб в одно та двомісних номерах.

Вікторія Савіцька


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!