У Львові реставрують балкони з опорами у вигляді слонів. Фото

2719 0
Слонів у Львові можна зустріти тільки на двох будинках.
Фото ЛМР

Фото ЛМР

У Львові в будинку на Івана Франка, 90 реставрують п’ять балконів із опорами у вигляді слонячих голів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Реставрація балконів виконує ТзОВ «Реставрація Стиль». Ціна реставрації за договором становить 318 тис. грн. Втім, через додаткові роботи вартість реставрації зросла ще на 20 тис. грн.

Читайте також: У центрі Львова дві кам’яниці реставрують під магазини

Власником фірми-підрядника, згідно з даними Youcontrol, є працівник Львівської міськради Павло Богайчик, який працює в управлінні охорони історичного середовища провідним спеціалістом відділу обліку та моніторингу об’єктів культурної спадщини.

Згідно з договором, підрядник має реставрувати  п’ять балконів головного фасаду будинку. Балкони перебували в аварійному стані, тож реставрація була необхідна, аби балкон не обвалився на хідник.

Зазначимо, що ТзОВ «Реставрація Стиль» проводить ще й покрівельні роботи в житловому будинку на вул. Франка 41.  

Фото прес-служби ЛМР


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!