У Львові уклали мирову щодо реконструкції пл. Св. Юра. Про що домовились?

2628 1
Львівська міська рада підписала мирову угоду з активістами громадської ініціативи «Врятуй сквер Св. Юра» щодо реконструкції площі. Відтак, уже сьогодні тут планують відновити роботи, аби у якнайкоротші терміни запустити тролейбус для мешканців Львова. Про це інформують у прес-службі міськради.

Як підкреслила керівник юридичного управління Гелена Пайонкевич, міськрада виконала зобов’язання, попередньо усно покладені на неї активістами щодо прозорості та оприлюднення усіх необхідних документів у мережі. Таким чином, сторони досягли консенсусу і підписання сьогоднішнього документу є свідченням хорошого результату співпраці між сторонами судового процесу. «Ми дискутували з колегами над умовами цієї мирової угоди довший час. Ще до її підписання, ми почали виконувати її умови. Ми говоримо про те, що станом на вчора на сайті були опубліковані всі документи щодо реконструкції та ремонту, як цього вимагала громадськість. Окрім цього, станом на зараз, мирова угода підписана між трьома сторонами: позивачем, Львівською міською радою та виконавчим комітетом. Очікуємо підписання від Інспекції Архбудконтролю до кінця сьогоднішнього дня. І наша позиція є такою, що ми підписали цей документ для того, аби всі сторони його виконали і досягли найкращого результату», – зазначила вона.

Читайте також: Чи буде місце для тролейбуса і дитмайданчика у сквері св. Юра?

Як додав головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, ця мирова угода є хорошим прецедентом для того, аби наступні міські конкурси проводити максимально відкрито. «Зараз є мирова угода між сторонами, які судилися. Це добрий приклад того, коли неймовірно затягнутий процес справді титанічної давності, який був у ті часи зроблений направду непрозоро, став добрим прецедентом для того, аби всі наступні конкурси робити максимально прозоро, і щоб не було таких неприємних моментів в історії нашого міста. Тому, як на мене, це дуже добрий консенсус, і я сподіваюсь на якнайшвидший запуск тролейбусів через пл. Св. Юра», – відзначив Чаплінський.

Читайте також: Площу святого Юра зроблять пішохідною, а через парк пустять тролейбус

 «Після підписання мирової угоди ми можемо відновити весь комплекс робіт, відповідно до погодженої  проектної документації всіма сторонами. Ми хочемо зробити дорогу, по якій буде їздити виключно громадський транспорт. Вже сьогодні «Зелений Львів», а  потім компанія «Онур» приступлять до виконання робіт. Йдеться про прокладання дороги та тролейбусної мережі. Я думаю, що протягом 2-2,5 тижнів ми виконаємо роботи і, відповідно, відновимо рух громадського транспорту так, як це планувалося. Решта робіт, які планувалися за попереднім проектом, будуть призупинені до вирішення питання, як це передбачено в мировій угоді. Ми зробимо тільки дорогу, щоб відновити рух громадського транспорту», – зазначив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
3 Грудня, 2015 16:53
Юрій Закрити пряму дорогу для транспорту з центру до аеропорту, це тупо!!!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!