У Львові відкрили біотехнологічну лабораторію

2501 0
Інноваційні простори відкрили на базі Tech StartUp School.
Фото: Tech StartUp

Фото: Tech StartUp

У Львові на базі Tech StartUp School «Львівської політехніки» відкрили два інноваційних освітніх простори для молоді: біотехнологічну та цифрову лабораторії.

Джерело: Tech StartUp

Загальна вартість обладнання становить 550 тис.грн. Для потреб біолабораторії закупили новий потужний ноутбук, гомогенізатор, пірометр, роторну центрифугу, пристрій Multi-Vortex, лабораторний міксер, компактний шейкер-інкубатор для програмованого культивування клітин, мініцентрифугу, набір реактивів для практичних занять. 

Як зазначав у коментарі  Tvoemisto.tv керівник стартап-школи Назар Подольчак, лабораторія діятиме в трьох напрямах: перший – косметичний, другий – робота по ДНК, а третій – більш освітній, що включає навчання дітей різного віку. На базі проєкту є команди, які працюють в лабораторії над власними стартап-проєктами, дослідницьким та комерційним процесом. Окрім того, вони займатимуться освітнім процесом та навчатимуть дітей. 

Читайте також: У Львові відкриють біолабораторію, де навчатимуть виділяти ДНК та створювати косметику

«Ми організовуємо онлайн-проєкти, що передбачають навчання протягом трьох місяців. Зокрема, є окремі інтенсиви, в межах яких можна буде в біолабораторії займатися дослідами та виконувати свої проєкти спільно із наставниками. Звісно, вони можуть презентувати власні ідеї, після того як опрацюють формули і знайдуть цікаву для себе. Зокрема, свої проєкти учні лабораторії мають можливість показати інвесторам, що надалі допоможе відкрити свій бізнес», – додав він.

Цими вихідними у нових лабораторіях проведуть дводенні навчальні табори для найактивніших учасників програми «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО». Після завершення проєкту лабораторії будуть використовуватися за цільовим призначенням для потреб навчання молоді та створенню прототипів майбутніх інноваційних проєктів.

Нагадаємо, що студенти, науковці та працівники «Львівської політехніки» спільно із військовослужбовцями розробили розвідувальні безпілотники, роботизовані установки для перевезення боєприпасів, роботи-камікадзе та роботизовані платформи для розмінування територій.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!