![Фото: Львівська ОВА](/media/gallery/full/1/2/1234567865432.jpg)
Фото: Львівська ОВА
У четвер, 23 травня, у День Героїв у Львові вшанували пам’ять загиблих захисників незалежності України.
На Личаківському кладовищі зібралися родини загиблих, духовенство, представники влади та громадськість. Присутні покладали квіти до на Марсовому полі, де поховані Герої російсько-української війни та Меморіалу УПА, а згодом вирушили на поле почесних поховань №67, де спочивають Герої Небесної Сотні, а також поле поховань №76.
Додамо, що День Героїв започаткувала у 1941 році Організація українських націоналістів (ОУН). День обрали невипадково, адже саме 23 травня 1938 року був убитий полковник армії УНР, державний, військовий і політичний діяч Євген Коновалець – один з головних ідеологів українського націоналізму.
Читайте також: Сьогодні на Львівщині відзначають День Героїв. Програма заходів
Також нагадаємо, що минулого року до Дня Героїв відбулася молитва за Україну та її захисників у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла УГКЦ, що на вул. Театральна, 11. Молитвою і тихою акцією «Лист без відповіді» вшанували пам'ять полеглих українських Героїв.
___________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.