У Львові замість «Арсену» на Княгині Ольги буде масштабний офісний комплекс та житло

11674 0
Комплекс матиме різну поверховість. Будівля поблизу храму матиме 8 поверхів. У південній частині будівлі матимуть 10-12 поверхів.
з містобудівної ради

з містобудівної ради

У Львові, на вулиці Княгині Ольги, де раніше був супермаркет «Арсен», планують збудувати масштабний комплекс із житловими, комерційними та офісними будівлями. Проєкт нового будівництва розглядали на засіданні архітектурно-містобудівної ради 26 листопада.

Перед початком будівництва інвестор має отримати містобудівні умови та обмеження, тож проєкт ще розглядатимуть на виконкомі.

Читайте також: Алкомаркет, реберня та готель. Як зміниться територія поблизу озера на Стрийській

Проєкт розробила компанія «AVR» на замовлення ТзОВ «Євротек Девелопмент».

«За планом забудови об’єкт розбиваємо на дві частини і між ними передбачаємо пішохідний бульвар. Сам об’єкт – це щось схоже на «Вікінг парк», який будують на вулиці Зеленій. Там передбачені будівлі з торгівельними функціями, об’єкти громадського обслуговування та житло», – каже представник архітектурної компанії.

Він роз’яснює, що підземний поверх запланований як автостоянка на приблизно 500 місць. Перші поверхи будівель передбачені переважно під комерцію. Понад 2 700 метрів квадратних – це приміщення з громадською функцією.  

Комплекс матиме різну поверховість. Будівля поблизу храму матиме 8 поверхів, у південній частині будівлі матимуть 10-12 поверхів. Архітектор зазначив, що вище будувати не можна, бо є обмеження через аерорух.

Загалом у житловому комплексі будуть мешкати понад 900 людей, там заплановано 460 квартир.

Читайте також: У Львові знесуть «Формулу краси» на Стрийській і збудують кафе

Нагадаємо, наприкінці листопада цього року на вул. Княгині Ольги, 120 у Львові демонтували торговий центр «Арсен», який працював там понад 10 років. ТЦ, що поблизу міського Центру зайнятості, закрили ще в серпні цього року. Утім, згідно з планом зонування території Франківського району міста, ділянка, на якій розташований супермаркет, належить до зони Г-6, а саме – об'єктів торгівлі. У липні Львівська міська рада провела громадські слухання щодо зміни зонінгу. Йдеться про те, щоб із зони Г-6 перевести цю земельну ділянку в зону Г-2, тобто зону громадської забудови, яка передбачає і житлове будівництво.

Ще торік земля, де розташований комплекс, була у комунальній власності. У 2020 році її викупило ТзОВ «Євротек-девелопмент». Йдеться про ділянку розміром 1,7338 гектара у Франківському районі міста, на перетині вулиць Княгині Ольги, Наукової та Трускавецької.

За даними аналітичної системи YouControl, компанія зареєстрована у грудні 2020 року за тією ж адресою – вул. Княгині Ольги, 120. Виконавчий директор та засновник – Ернест Іщук. Компанія займається будівництвом житлових і нежитлових будинків.

Додамо, що мікрорайон нині активно забудовують, чимало новобудов є на вулицях Княгині Ольги, Науковій, Трускавецькій. Нині у міській раді обговорюють, що саме робити із мостом на вулиці Науковій, який би міг покращити транспортне сполучення району із центром міста. ЛКП «Львівавтодор» має провести транспортне моделювання, після цього оберуть найбільш доцільний варіант.

Вікторія Савіцька


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!