У Львові запрацював новий осередок для людей з інвалідністю

1824 0
Цього року також хочуть відкрити ще один такий осередок – на вул. Миколайчука, 24.
Фото: Центр "Джерело"

Фото: Центр "Джерело"

У Львові на вул. Володимира Великого, 40 запрацював осередок для осіб з фізичними та інтелектуальними особливостями розвитку, старших 18 років. Із міського бюджету використали на ремонт 2,2 млн грн, ще 500 тис. грн дали благодійники, а 120 тис. грн щомісяця йде на зарплату та утримання приміщення.

Читайте також: «Червоні прапорці аутизму». На що батькам звертати увагу в розвитку дитини

За словами директорки центру Зореслави Люльчак, філії відкриваються в різних районах Львова для того, щоб соціальні послуги ставали доступнішими як для дітей, так і для дорослих осіб з інвалідністю. У центрі розробляють індивідуальні програми, щоб кожен міг максимально реалізовувати свій потенціал, соціально взаємодіяти, здобувати соціально-побутову адаптацію.

«На вул. Володимира Великого є дві групи: група підлітків, віком від 14 до 18 років, та група дорослих, від 18 до 45 років. Характерною особливістю є те, що послуги тут отримують люди з розладами спектру аутизму, з поведінковими порученнями, тому для них тут відповідно організовано як простір, так і програму», – цитує директорку центру пресслужба ЛМР.

Читайте також: Коли дитина боїться дихати. Як Covid-19 впливає на дитячу психіку

Графік роботи осередку: будні – з 9.00 по 16.00.

Цього року також хочуть відкрити ще один такий осередок – на вул. Миколайчука, 24. Водночас такий осередок планують створити й у м. Винники, на вул. Галицькій, 12.

Зазначимо, у центрі «Джерело» отримують послуги понад 400 осіб, віком від народження до 45 років. На діяльність центру у 2020 році скерували близько 30 млн грн. У 2021 році на функціонування «Джерела» у бюджеті передбачили 47,5 млн грн (загальний фонд і бюджет розвитку).

Фото пресслужби ЛМР


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!