У Львові змінять систему оплати для «Львівелектротрансу» за перевезення

21135 0
У Львові перейдуть на оплату перевізнику за один кілометр роботи трамваїв та тролейбусів.
ілюстративне фото: alltransua.com

ілюстративне фото: alltransua.com

З 1 червня «Львівелектротранс» отримуватиме оплату за перевезення пасажирів з міського бюджету на основі одного вагоно-кілометра. Таке рішення затвердив виконавчий комітет ЛМР 24 травня.

Для підприємства буде розрахована загальна вартість виконаної ним транспортної роботи шляхом множення кількості кілометрів, які проїхали трамваї та тролейбуси, на відповідну вартість за 1 км роботи. З цієї суми відмінусовуватимуться кошти, які «Львівелектротранс» отримає як виручку від наданих послуг та як компенсацію за пільгові перевезення.

І з червня місто доплачуватиме власне цю різницю між вартістю виконаної транспортної роботи та загальними надходженнями підприємства від надання послуг, в тому числі і пільговим категоріям пасажирів. Тобто, це буде доплата за транспортну роботу, щоб підприємство могло функціонувати та розвиватися.

«Вартість транспортної роботи з перевезення пасажирів на трамвайних маршрутах становитиме 119 грн за один вагоно-кілометр. Вартість транспортної роботи з перевезення пасажирів на тролейбусних маршрутах – 101 грн за один тролейбусо-кілометр», – пояснив Олег Забарило.

Читайте також: У Львові зросте вартість готівкового проїзду у транспорті

Нагадаємо, що на оплату транспортної роботи ЛКП «Львівелектротранс» хочуть виділити 136 мільйони гривень із бюджету. Ці кошти мають покрити транспортну роботу підприємства до кінця року, а якусь частину з цих коштів компанія мала б акумулювати на ремонт та оновлення рухомого складу. 

_____________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!