У Львові планують виділити 136 мільйонів грн на оплату роботи електротранспорту

1066 0
136 мільйонів мають покрити транспортну роботу підприємства до кінця року
фото: flickr.com

фото: flickr.com

На оплату транспортної роботи ЛКП «Львівелектротранс» хочуть виділити 136 мільйони гривень із бюджету. Про це повідомив керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило під час засідання комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності 13 травня.

Виділення 136 мільйонів гривень входить до програми оплати за один вагоно-кілометр для «Львівелектротранс». Наразі очікують відповідь щодо погодження тарифів оплати. Натомість Олег Забарило пояснив, як розраховували тарифи:

«Ми маємо виручку, яку щомісячно отримує і планово має отримувати «Львівелектротранс» до кінця року від реалізації квитків. Ми маємо орієнтовну суму компенсації, яку кожного місяця отримує «Львівелектротранс». І ми маємо розуміння, що він проїжджає певну кількість кілометрів трамваєм і тролейбусом. І нас є планові цифри вартості одного вагоно-кілометра. Шляхом множення вартості на кількість кілометрів ми виходимо на те, скільки маємо оплачувати «Львівелектротрансу» за роботу».

Читайте також: Львів отримав ще один новий п'ятисекційний трамвай «Електрон»

Зокрема, 136 мільйонів мають покрити транспортну роботу підприємства до кінця року, а якусь частину з цих коштів компанія мала б акумулювати на ремонт та оновлення рухомого складу. 

Оплачувати транспортну роботу планували з другого півріччя 2023 року, але тепер планують розпочати це із червня. Тож «Львівелектротранс» отримає компенсацію за пільговий проїзд, виторг і оплату за транспортну роботу.

Нагадаємо, що ЛКП «Львівелектротранс» оголосило міжнародний тендер на ремонт двосекційних трамваїв «ТАТРА КТ4-СУ». Йдеться про капітальний ремонт трамвайних вагонів з модернізацією для забезпечення перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю. На це планують витратити 3 млн євро, які виділить Європейський інвестиційний банк. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!