У Личаківському районі Львова розбудують вулиці та покращать транспортну мережу

2959 0
Йдеться про територію розміром 27 га.
google maps

google maps

У Львові планують реконструювати транспортну мережу для забезпечення транспортної доступності до підприємств у районі вул. Ковельської, а також добудують вулицю Творчу. Вчора, 28 вересня, депутати Львівської міської ради затвердили детальний план території у районі вулиці Ковельської.

Проєкт ДПТ у районі вул. Ковельської весною цьогоріч був на стадії громадських обговорень. Територія цього ДПТ, яка належить до Личаківського району, – це промислова зона з підприємствами, які продовжують працювати.

Так, щоб ефективніше освоювати територію розміром 27 га та їхню експлуатацію, місто напрацює транспортну мережу. Наразі єдиний доїзд загального користування (вул. Творча) в середину промтериторій є тупиковим, довжиною понад 200 м та без розворотного кільця на землях загального користування.

«Мета ДПТ – реконструкція транспортної мережі, влаштування доїзду для забезпечення нормативної транспортної доступності до усіх окремих підприємств в межах детального плану. Нова забудова тут не передбачена, пропозиції стосуються лише розвитку вуличної мережі, ув’язки транспортних зв’язків, благоустрою та коригування червоних ліній», – йдеться в пояснювальній записці.

Читайте також: В Рясному облаштують нове транспортне кільце та відновлять залізницю

Серед основних рішень – продовження вул. Творчої влаштуванням вул. Творча – Проектована (16 м в червоних лініях), а на перспективу – підключення локальної вуличної мережі до магістральних вулиць районного значення вул. Ковельська – Проектована та Проектована-1 з виходом на вул. Богданівську – Проектовану та вул. Галицьку для розвантаження транспортних потоків на вул. Хмельницького та створення альтернативного доступу вантажного транспорту в промзому в обхід житлових та громадських територій. Першочергово – на етапі від 3 до 7 років – мають освоїти території та збудувати проєктовану вулицю Творчу – Проектовану, вул. Проектовану-2 (до залізниці) та проїзд Проектована-3. 

Зазначимо, що техніко-економічне обгрунтувння «Будівництво проектованої дороги від вул. Пластової до вул. Творчої» на замовлення ЛКП «Львівавтодор» розробив ЛКП «Інститут просторового розвитку» ще у 2018 році. 

Нагадаємо, що під час сесії 28 вересня депутати також погодили продовження вулиці Шевченка (бічної), винесення меж підприємства  ПАТ «Львівгаз» та облаштування транспортного кільця. Більше тут.

Софія Шавранська

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!