У місті на Львівщині улітку припинять роботу всі садочки

26367 0
З метою підготовки дошкільних закладів до нового навчального року в приміщеннях цих установ проводяться поточні ремонтні роботи.
Фото: з відкритих джерел

Фото: з відкритих джерел

У літній період всі дитячі садочки у місті будуть тимчасово призупинятися, проте для дітей, батьки яких працюють, будуть відкриті додаткові групи. Про це повідомила Червоноградська міська рада.

Виконавчий комітет Червоноградської міської ради прийняв рішення про тимчасове припинення роботи дошкільних закладів у зв'язку з наданням відпусток вихователям і проведенням ремонтних робіт.

«З метою підготовки дошкільних закладів та ділянок загальної освіти до нового навчального року в приміщеннях цих установ проводяться поточні ремонтні роботи, коли діти відсутні», – підкреслила спеціалістка з дошкільного виховання відділу освіти Червоноградської міської ради Ірина Поручинська.

Вона також зазначила, що педагогічні працівники та вихователі дитячих садочків у цей період переважно беруть щорічну відпустку тривалістю 56 днів. Але для тих дітей, батьки яких обидва працюють, будуть організовані додаткові групи.

Нагадаємо, місто Червоноград увійшло до переліку населених пунктів, які Національна комісія зі стандартів державної мови пропонує перейменувати. Це місто потрапило туди через невідповідність лексичним нормам української мови, що, зокрема, стосуються російської імперської політики. Рекомендацію щодо зміни назви Червонограда озвучив Український інститут національної пам'яті, відповідно до закону про деколонізацію.

З 26 жовтня до 2 листопада 2023 року на сайті Червоноградської міської ради тривало голосування за нову назву для міста. Відомо, що всього проголосували 2823 мешканців, а у громаді проживає понад 90 тисяч осіб. Найбільшу кількість голосів віддали за перейменування міста Червоноград на Червоноград.

Під час сесійного засідання 16 листопада депутати Червоноградської міської ради не дійшли згоди щодо рішення про перейменування міста Червоноград на Червоноград. 

Читайте також: Чому Червоноград перейменовують на Шептицький

Детальніше про те, що каже влада, чому мешканці проти та які назви пропонували, читайте тут.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!