У одному з львівських парків встановили гніздівлі

661 0
Незабаром у цих будиночках оселяться крилаті мешканці.
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

У львівському парку ім. Івана Франка встановили 20 гніздівель для птахів. Їх власноруч виготовили школярі для птахів-дуплогніздників у Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центрі та встановили спільно із орнітологами. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

«Цим пташкам потрібно допомагати створювати умови, тому що вони гніздяться в дуплах, а їх є не так багато. Що важливо – вони знищують величезну кількість комах-шкідників дерев, в тому числі каштанову мінуючу міль», – зазначив директор Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович.

Читайте також: У Львові безкоштовно стерилізуватимуть котів і собак. Коли і де

Незабаром у цих будиночках оселяться крилаті мешканці.

Нагадаємо, що у Перемишлянській громаді на Львівщині мешканці врятували канюка звичайного, який зламав лапу. Цей хижий птах перебуває під захистом Бернської та Боннської конвенцій, Конвенції CITES та регіональних червоних списків України. 

_____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!