У Рясному та Рясному-2 встановили нове вуличне освітлення. Фото

2693 0
На території трьох шкіл та одного НВК мікрорайонів встановили 65 LED-світильників.
Фото ЛМР

Фото ЛМР

У Рясному та Рясному-2 встановили 65 LED-світильників вуличного освітлення. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Світильники встановили на території ЗОШ № 92 на вулиці Шевченка, 390, НВК №94, що на вулиці Брюховицькій, 99, ЗОШ №100 на вулиці Величковського, 58 і на території школи-садка на вулиці Раснянській, 324.

Нове вуличне освітлення вз’явилося в мікрорайонах у межах проекту «Рясне – район зелених технологій». Кошти на нові світильники виділили німецькі партнери департаменту економічного розвитку ЛМР з муніципалітету німецького міста Фрайбург.

Читайте також: (Не)забуте Богом Рясне. Репортаж із найвіддаленішого закутка Львова

Цього року в рамках проекту також запланована реконструкція вуличного освітлення по вулиці Величківського, встановлення індивідуального теплового пункту в одному із багатоповерхових будинків у мікрорайоні Рясне, а також встановлення модернізованої системи опалення в одній із шкіл мікрорайону.

Фото ЛМР


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!