
13 квітня 2023, 15:48
13 квітня 2023, 15:48
У Стрийському парку у Львові встановили екоготелі для комах. Такі два будиночки у місті встановили вперше.
Джерело: Львів. Містобудування
Як зазначили в адміністрації парку, у цих будиночках – кілька окремих «кімнат» для різних видів комашок. Тут житимуть ентомофаги – це комахи, які допомагатимуть боротися зі шкідниками, та запилювачі – вони допоможуть збалансувати асортимент рослин і збільшити біорізноманіття в парку.

Окрім того, у новостворених коготелях житимуть також самотні бджоли, які не утворюють зграї, вони живуть на самоті та, що важливо – не жалять.
Читайте також: Міська рада виставила на аукціон оренду давньої ротонди у Стрийському парку
«У таких готелях комахи будуть переживати зиму. Виготовили екоготелі власними силами працівники парку – усе з підручних матеріалів. Усередину помістили гілочки сосни, суху траву гілочку – те, що люблять майбутні мешканці. А перші мешканці не змусили себе довго чекати – уже заселилися», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що на озеро у Стрийському парку у Львові повернули лебедів. Птахи перебували у Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центрі, що на вул. Кубанській.
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"

.jpeg&w=640&q=75)


