Учасникам АТО планують виділити дачні ділянки у Білогорщі

7584 0
На цій території не зможуть побудувати житло, а проект попередньо винесуть на громадські слухання.
фото: wikimapia.org

фото: wikimapia.org

Про це в коментарі Tvoemisto.tv повідомив начальник відділу містобудівної документації та урбаністики управління архітектури Львівської міськради Валерій Хижняк. Управління 3 травня підписало угоду з Пустомитівською РДА щодо розробки детального плану на території Білогорщі. На спільне замовлення райадмінстрації та управління розроблятиме проект державний інститут проектування міст «Містопроект». 
 
«Ми надаємо топозйомку та завдання на розроблення детального плану, в якому застерігаємо всі необхідні нормативи щодо проїздів, доріг, відповідного інженерного забезпечення тощо. У «Містопроекті» мають самі визначити, скільки там можна розмістити земельних ділянок», — розповів Валерій Хижняк.   
 
Після розробки детального плану мають пройти громадські слухання з його обговорення, і тільки після цього можуть розпочатися роботи з облаштування ділянок. Орієнтовний строк виконання проекту - до 3 червня. «Оскільки це розміщено в санітарно-захисній зоні підприємств, там може бути тільки садівництво, без права капітальної забудови, яка прирівнюється до житла», — сказав Валерій Хижняк.
 
Нагадаємо, у жовтні 2016 року Львівські міська рада ухвалила зміни до програми захисту інтересів учасників АТО. Відповідно до неї, з міського бюджету передбачили виплату 100 тис грн кожному учаснику АТО або земельну ділянку на вибір. Тоді в міськраді пообіцяли сприяти виділенню ділянок поза межами міста. Станом на 15 травня у ЛМР відзвітували про виділення 100 тис грн для 507 учасників бойових дій. 
 
Зоя Красовська

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!