Українці створили унікальний еко-будинок за допомогою 3D-принтера. Фото

6108 0
PassivDom – український технологічний стартап, який створює автономні самонавчальні модульні будинки за допомогою 3D-принтера.
фото: ecotown.com.uа

фото: ecotown.com.uа

Будинки використовують тільки екологічно чисту енергію сонця для всіх потреб його мешканців: клімат-контролю (опалення та охолодження), генерації води, контролю якості повітря і вмісту кисню, – інформує EcoTown. PassivDom потребує вкрай мало енергії для опалення і забезпечення всіх потреб мешканців (в тому числі для роботи побутових приладів, системи вентиляції, роботи пристроїв мережі Internet of Things). На даху модуля розташовані сонячні панелі. Будинки абсолютно енергонезалежні і не потребують будь-якого палива, а, отже, немає викидів продуктів горіння в атмосферу.

Читайте також: Вітер змін: як за 100 кілометрів від Львова працює вітроелектростанція

Вдень у дощову погоду сонячні панелі також виробляють енергію: менше, ніж на сонці, але все одно більше, аніж потрібно для роботи всіх систем. Запасу акумуляторів будинку вистачить на автономну роботу до двох тижнів (навіть в умовах полярної ночі, якщо сонця на небі не буде 14 днів). Крім незалежного енергопостачання PassivDom має автономне опалення, водопостачання та каналізацію. Це означає повну свободу від побутових комунікацій та душного міста. Каркас модуля виготовляється з матеріалів, які міцніше сталі в 6 разів та в 9 разів легше. PassivDom є мобільним будинком: розмір модуля moduleOne – 36 квадратних метрів. Модуль можна перевезти на нове місце за допомогою автоплатформи.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!