Частину земельної ділянки біля податкової у Львові віддали УКУ

3451 0
Українському католицькому університету, згідно з цим розпорядженням, надають дозвіл на розробку проєкту землеустрою.
фото з google maps

фото з google maps

Очільник Львівської ОВА Максим Козицький зобов’зав припинити Державній податковій службі України право постійного користування земельною ділянкою на вул. Стрийській, 35. Йдеться про територію площею у 0,4708 га. Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті ЛОВА.

Водночас Українському католицькому університету, згідно з цим документом, надають дозвіл на розробку проєкту землеустрою, що стосується відведення земельної ділянки зі зміною виду використання – з будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та органів місцевого самоврядування на будівництво й обслуговування інших будівель громадської забудови.

Читайте також: У Львові збудують масштабний ІТ-центр та транспортний хаб. Візуалізація

Український католицький університет має розробити проєкт землеустрою і подати на затвердження обласній державній адміністрації. 

У цьому мікрорайоні (вул. Чмоли, вул. Козельницької та вул. Енергетичної) у Львові пропонують збудувати два навчальні корпуси, офісний центр та облаштувати пішохідно-відпочинкову зону. Першочергово саме передбачали, що частину ділянки Державної фіскальної служби передадуть в постійне користування УКУ для обслуговування об’єкта незавершеного будівництва – залу на 790 місць, який пропонують реконструювати під центр занять багатоцільового та спеціалізованого призначення з прибудовою додаткових приміщень. Вдповідний детальний план зараз проходить громадське обговорення.

Нагадаємо, у 2018 році регіональне відділення фонду Держмайна у Львівській області провело аукціон на придбання незавершеної будівлі на вулиці Стрийській, 35. Об’єкт незавершеного будівництва у формі круга, розташований поблизу Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області, планувався як конференц-зал. Будівля запроєктована по типу амфітеатру з балконом. За будівлю тоді змагались шість учасників, і у процесі торгів остаточні пропозиції УКУ та ТзОВ «Актив-Комплект» виявились найвищими – по 10 млн 100 гривень та 10 млн грн і 1 коп. відповідно. У кінцевому результаті «Актив-Комплект» відмовився від очікування, а виш став переможцем торгів.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!