Уряд призначив тимчасового очільника Міносвіти

1597 0
Він замінив на цій посаді Ганну Новосад.
Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Виконувачем обов’язків міністра освіти призначили Юрія Полюховича. Відповідне рішення Кабмін прийняв сьогодні, 10 березня.

Читайте також: «Нові обличчя» Кабміну. Хто вони

На цій посаді він замінив Ганну Новосад й став 12-м міністром освіти України. Натомість Ганна Новосад у оновленому Кабміні Дениса Шмигаля працювати відмовилась.

Юрій Полюхович народився 1980 року у Костополі Рівненської області. Ступінь магістра з історії здобув 2003 року в НУ «Києво-Могилянська академія». 

Автор понад 40 наукових публікацій, а з 2000 року – представник України в Європейській асоціації дослідників культури майя WAYEB.

Упродовж 2014-2016 був науковим співробітником (постдокторантура) Університету штату Каліфорнія, Чіко (США). Працював також у Національному інституті антропології та історії (Мексика).

Має досвід роботи у приватних компаніях, в яких, зокрема, займався питаннями розвитку інновацій. Із 2014 до 2016 року був радником Міністра освіти і науки України на громадських засадах. З 2017 року очолює громадську організацію «Українська науково-дослідна фундація».

Читайте також: Люди прагнуть сильної влади і руки в управлінні державно. Бекешкіна про тренди соціології

Вільно володіє англійською, іспанською та класичною чольті (мова ієрогліфічної писемності майя). Роботу в МОН поєднує з викладанням у Національному університеті імені Тараса Шевченка.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!