Уряд забрав 62 млн у онкохворих і віддав їх на будівництво львівських доріг

2007 0
Дві третини дорожніх підрядів у 2020 році на Львівщині отримали«Автомагістраль-Південь», «Онур Конструкціон Інтернешнл» та «Техно-Буд-Центр».
Photo by Hayden Walker on Unsplash

Photo by Hayden Walker on Unsplash

Уряд передав на розвиток доріг у Львівській області 61,55 млн гривень з проєкту бюджетної програми Міністерства охорони здоров’я з удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкозахворювань. Про це вказано у розпорядженні Кабінету Міністрів від 21 жовтня, пишуть Наші гроші.

Читайте також: Уряд скоротив фінансування освітніх програм, щоби закупити дезінфектори для шкіл

Всього у цій бюджетній програмі перерозподілено 104,75 млн гривень. Державне агентство автомобільних доріг України на ремонт доріг загального користування у Львівській області отримає 60% від цієї суми. Ще 33,2 млн гривень пішло Міністерству освіти і науки – зокрема на реставрацію головного корпусу ЛНУ імені Івана Франка, а 10 мільйонів – Міністерству енергетики на розвиток потужностей Новокостянтинівської шахти.

Окрім цього, уряд узаконив перерозподіл загального бюджету, наданого Укравтодору. З 70 мільйонів гривень, виділених на будівництво траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, 65,77 мільйонів піде на осучаснення сполучення Київ-Суми-Харків (в межах Чернігівської та Сумської областей), а 4,22 млн – також на розвиток доріг у Львівській області.

На це прем'єр Денис Шмигаль відповів, що у 2020 році виділили рекордну кількість коштів на лікування онкохворих. Загалом на 40% більше, ніж минулого року й удвічі більше, ніж у 2018. І що з вересня уряд майже в 5 разів збільшив тариф на діагностику та хіміотерапевтичне лікування онкозахворювань у дітей. 

Він також повідомив, що мають перенаправити частину коштів з будівництва доріг на соціальну підтримку шахтарів, а також на фінансування Фонду безробіття.

Читайте також: На будівництво доріг на Львівщині виділили ще понад 500 млн гривень, – Зеленський у Львові

Наші гроші зазначають, що дві третини усіх дорожніх підрядів Служби автомобільних доріг у Львівській області у 2020 році сумою від 100 млн гривень отримали три компанії – ТОВ «Автомагістраль-Південь», ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» та ТОВ «Техно-Буд-Центр» – компанії-засновниці Національної асоціації дорожників України. До травня 2020 року керівником НАДУ був Тарас Сиротинський, який нині є радником Прем’єр-Міністра Дениса Шмигаля.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!