Київ

В Києві ВПО отримали 64 квартири

922 0
Усього в Києві потребують житла 956 родин внутрішньо переміщених осіб.

Міський голова Віталій Кличко вручив 64 ордери на нові квартири внутрішнім переселенцям для тимчасового проживання.  Про це повідомляє КМР.

«Для багатьох українців, через війну, з якою вдерлася в Україну росія, Київ став новим домом. Усього в Києві потребують житла 956 родин внутрішньо переміщених осіб. Це багатодітні родини; сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю; родини, де мама одна виховує дітей. А також непрацездатні особи та інші люди, які потребують особливої уваги та підтримки», -  сказав Кличко.

За його словами столиця вже закупила 113 квартир, сумарною вартістю майже 230 млн гривень, які надає безкоштовно вимушеним переселенцям для тимчасового проживання. Квартири є власністю територіальної громади Києва.

За даними міської влади, від початку повномасштабної війни в Києві вже зареєструвалися близько 281 тисячі ВПО. Із них - понад 55 тисяч дітей. А з 2014 року прихисток у столиці знайшли загалом більше 400 тисяч українців. Це майже 325 тисяч сімей. Зокрема, 70 тисяч дітей, близько 15 тисяч людей з інвалідністю та понад 66 тисяч пенсіонерів.

Нагадаємо, переселенцям на Київщині надаватимуть матеріальну допомогу на компенсацію оренди житла.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще. 

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!