В Україні хочуть підняти пенсію, але збільшити необхідний робочий стаж

2979 0
У ході пенсійної реформи страховий стаж буде підвищуватись упродовж 2018-2028 років.
Фото: telegraf.com.ua

Фото: telegraf.com.ua

В ефірі програми 5 каналу голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ Іван Міклош розповів про особливості пенсійної реформи, зокрема – про поетапний перехід на новий принцип оплати та зарахування стажу.

Так, зі слів Міклоша, у ході пенсійної реформи страховий стаж буде підвищуватись упродовж 10 років. "Цей транзитний період буде 10 років. Він почнеться у наступному році – 2018 – і завершиться у 2028 році. Крім того, з 1 жовтня цього року буде підвищення пенсій. Істотне підвищення. Для 1 мільйона це буде підвищення на 1 тисячу гривень щомісяця; для 2 мільйонів – від п'ятисот до тисячі гривень; і для 2,5 мільйонів – близько 500 гривень. У той же час почнеться перехідний період, в який буде підвищуватися необхідний робочий стаж", – розповів голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ.

Читайте також: Усе, що треба знати про пенсійну реформу в Україні. Інфографіка

Він також пояснив: "Для тих людей, хто планує йти на пенсію у віці 60 років – у наступному році потрібен буде робочий стаж у 25 років. Проте кожного року буде підвищуватися цей необхідний робочий стаж на 1 рік. Тобто, 2028 року це вже буде 35 років". 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!