В Україні можуть змінити порядок проведення ДПА

3301 0
У МОН просять громадськість долучитися до обговорення змін до порядку проведення державної підсумкової атестації.

У Міністерстві освіти і науки України розробили новий порядок проведення та складання ДПА. Про це повідомляє сайт Освіта.ua.

У проекті передбачили, що атестація може відбуватися письмово у закладі освіти або у формі ЗНО. Для учнів 4-х класів, підсумкову атестацію проводитимуть виключно задля моніторингу якості освіти у школі.

Читайте також: Нові правила до перших класів. Усе, що варто знати батькам 

У документі, який у МОН оприлюднили для громадського обговорення, визначили особливості атестації екстернів, звільнення від атестації, питання подання та розгляду апеляцій тощо. 

Крім цього, власникам сертифікатів або дипломів міжнародного іспиту з іноземної мови (В-1 та В-2) можуть надати право на зарахування ДПА з цієї мови і автоматично зараховувати 12 балів за атестацію.

Читайте також: Без нових парт: Як львівські школи готуються до першого вересня

Громадське обговорення проекту документа триватиме до 7 вересня 2018 року. Зауваження та пропозиції можна надсилати письмово у МОН (проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135) або на електронну адресу baitemirova@mon.gov.ua.

ТЕГИ: освіта, дпа, МОН

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!