В Україні з’явилася гаряча лінія для вступників у виші

3484 0
МОН відкрило гарячу лінію та приймальню громадян щодо вступної кампанії 2018 року.
Фото: Аргумент

Фото: Аргумент

В Україні з’явилася гаряча лінія для вступників в університети. Вона працюватиме до 17 серпня включно. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час прес-конференції «Вступ-2018», що відбулася сьогодні, 25 червня, в МОН, повідомляє прес-служба відомства.

Звернувшись до приймальні або на телефонну лінію, вступники можуть отримати всі роз’яснення щодо вступу до вишів, подати скаргу тощо.

«На сайті МОН створено окремий розділ Вступна кампанія 2018, де можна знайти відповіді на найпоширеніші запитання, покрокові інструкції, інфографіку, документи. І ми просимо, шановні вступники, перед тим, як робити якісь висновки, переживати про щось невраховане, зайдіть, будь ласка, в цей розділ і спробуйте там знайти відповідь на своє запитання. Також на нашому каналі в YouTube ми розмістили відеороз’яснення з найбільш популярних запитань», – розповіла Лілія Гриневич.

Читайте також: Цьогорічні абітурієнти мають самостійно розраховувати бал атестату

Окрім цього, сьогодні, 25 червня, почали роботу консультативні телефонні лінії МОН та приймальня громадян, куди вступники зможуть звернутися впродовж усієї вступної кампанії.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!