В Україну доставили першу партію експрес-тестів на антиген коронавірусу

629 0
225 тисяч експрес-тестів розподілять по всіх регіонах.
Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

В Україну доставили 225 тисяч експрес-тестів на визначення антигена SARS-CoV-2. Про йдеться на сторінці у Фейсбуці ДП «Медичні закупівлі».

Читайте також: Україна закупить китайську вакцину від коронавірусу, яку ще не до кінця протестували

Першу партію експрес-тестів після розмитнення доставлять на склад у Києві. Згодом їх відправлять в регіони, відповідно до наказу про розподіл МОЗ України.

Закуплені експрес-тести – Standard Q COVID-19 Ag Test на антиген коронавірусу SARS-CoV-2 – виробництва компанії SD Biosensor, Південна Корея. Тести відповідають всім необхідним технічним характеристикам, компанія-дистриб`ютор була перевірена на відповідність критеріям доброчесності та має доведений досвід виконання аналогічних договорів. Тести також відповідають вимогам прекваліфікації ВООЗ та/або FDA, що було однією із вимог до товару.

Читайте також: Чи слід вживати вітаміни для профілактики або лікування Сovid-19. Пояснення експертів

Наступна поставка партії тестів очікується на початку січня 2021 року.

Нагадаємо, українців будуть тестувати методом експрес-діагностики. Це – швидкий тести на антиген, коли результати стають відомі за 15 хвилин. Водночас, якщо він буде позитивним, то потребуватиме підтвердження ПЛР, бо чутливість експрес-тестів менша, ніж ПЛР. Тестування буде безкоштовним. Планують робити не менше 1 мільйона тестів на місяць.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!