Від сьогодні на пункті пропуску «Краківець» відновили рух автобусів на виїзд з України

1331 0
Середній час оформлення автобуса становитиме близько 30-45 хвилин.
ФОТО: INPOLAND.NET.

ФОТО: INPOLAND.NET.

Від сьогодні, 17 серпня, контрольно-пропускний пункт «Краківець» у Львівській області відновлює рух автобусів на виїзд з України. Про це повідомляє ДПС України.

Читайте також: На Львівщині відкрили оновлений пункт пропуску «Краківець – Корчова»

«У пункті пропуску оновили автобусний термінал і облаштували місце для оформлення пасажирів», – йдеться в повідомленні.

У ДПСУ заявили, що пасажири і транспортний засіб одночасно проходитимуть прикордонно-митну перевірку. При цьому середній час оформлення автобуса становитиме близько 30-45 хвилин.

Нагадаємо, що 16 серпня на Львівщині відкрили оновлений пункт пропуску «Краківець – Корчова» з новим автобусним терміналом та додатковою інфраструктурою для збільшення пропускної спроможності. Через пункт пропуску «Краківець-Корчова» проходить найбільша кількість затверджених регулярних автобусних маршрутів. Відновлення автобусного сполучення дозволить зняти навантаження з інших пунктів пропуску та мінімізує черги для пасажирів, які перетинають кордон. Термінал зможе приймати до 30 автобусів щодня. 

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!