Військовому керівництву доручили створити резерви особового складу ЗСУ

2674 0
Ставка Верховного головнокомандувача ухвалила відповідні рішення.
фото офісу президента

фото офісу президента

Військовому керівництву України поставили завдання створити резерви для ротації особового складу Збройних Сил, що бере участь у бойових діях. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час зустрічі зі студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

«Завдання ставилося військовим, щоби не просто було додано до особового оскладу, а щоби були резерви, щоби люди могли не лише воювати, а відновлюватися. Тому, що це складно з різних причин – і поранення, і морально-психологічний стан. Він повинен бути нормальним», – сказав глава держави у відповідь на запитання учасниця зустрічі.

Читайте також: Росія намагається створити двомільйонну армію, – розвідка

За його словами, Ставка Верховного головнокомандувача ухвалила відповідні рішення, а командувачі за своїми напрямками повинні це виконують, однак детальніше розповісти про мобілізаційні процеси не може.

«Не зовсім можу детально говорити про ті чи інші кроки мобілізаційних процесів, вони є, повинні бути і дуже потрібні… Ми ж знаємо, що люди не просто важливі, а найважливіше – це люди», – додав він.

Нагадаємо, що напередодні президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача, під час якого обговорювали питання, пов’язані з протидією ракетним ударам. Окрім того, проаналізували події на передовій, зокрема, ситуацію на Донеччині й Півдні. Також під час засідання заслухали інформацію про ймовірні дії агресора в найближчий час і зупинилися на забезпеченні ЗСУ боєприпасами й підготовці командирів тактичної ланки.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!