
24 січня 2022, 21:31
24 січня 2022, 21:31
Грецькі острови Міконос і Санторіні засипало снігом вперше за десятиліття. Місце жителі кажуть, що острови вкриті снігом від неділі, передає Європейська правда.
Міконос, Санторіні та інші острови в південній частині Егейського моря опинилися під снігом після шторму «Елпіс». Через сильний снігопад мешканці островів мають багато проблем, адже немає відповідної інфраструктури, щоби впоратися з такими явищами.

Читайте також: Прогноз погоди на тиждень у Львові
Крім того, багато сіл залишилися відрізаними від решти острова через засипані снігом дороги попри те, що постійно працюють снігоочисні машини.
Зазначимо, що температуру повітря нижче нуля спостерігають сьогодні не лише на островах, а й у інших частинах Греції, зокрема в Афінах. Рух вантажівок на автомагістралі Афіни-Ламія заборонили через небезпечні погодні умови.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"

.jpeg&w=640&q=75)


