Як карткою оплатити проїзд за двох пасажирів у транспорті Львова

6353 0
Приклавши картку два рази, пасажир зареєструє лише одну поїздку.

Оплатити за кількох пасажирів чи багаж можна однією транспортною ЛеоКарт, банківською карткою чи телефоном з функцією NFC. У такий спосіб пасажир одночасно може оплатити свою поїздку та максимум - три додаткові. Про це повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Щоб оплатити однією карткою за кількох пасажирів чи за багаж, потрібно:

  • Обрати на валідаторі «Додати квитки». Важливо: що одночасно пасажир може оплатити свою поїздку та максимум три додаткові. Тобто, додатково можна сплатити ще за двох пасажирів і за один багаж, або ж за трьох своїх попутників. Оплата поїздки власника картки підтягується автоматично.

  • Додати необхідну кількість пасажирів, натиснувши кнопку «Попутники» (чи кнопку «Багаж»).

  • Натиснути «Продовжити». Для оплати до валідатора слід прикласти ЛеоКарт/ банківську картку/ гаджет з функцією NFC.

«Часто трапляється, що пасажири, щоб оплатити за себе і свого товариша, двічі прикладають до валідатора картку. Це – неправильно. Адже в такому випадку реєструється лише одна поїздка, кошти будуть списані тільки за неї, а попутник ризикує отримати штраф за безквитковий проїзд. Нагадуємо, при успішній реєстрації поїздки – на валідаторі з’являється зелена відмітка і напис «Вхід зареєстровано». А при повторній спробі валідації тією ж карткою – на екрані валідатора буде вказано «Вхід уже зареєстровано». Тобто однією карткою повторно завалідувати проїзд не вийде», – наголошують в ЛКП «Львівавтодор».

Читайте також: Чому пільгова ЛеоКарт може бути заблокована. Пояснення

Нагадаємо, безготівкова оплата проїзду у громадському транспорті Львова діє понад 3 місяці.  На сьогодні більшість пасажирів, понад 65%, їздять у громадському транспорті з ЛеоКарт. Загалом, транспортні картки мають понад 353 тис. людей. Зокрема, видано понад 251 тис. пільгових, учнівських і студентських ЛеоКарт. Також мешканці придбали понад 100 тис. загальних ЛеоКарт.

Наталія Вареник

_____________________________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!