Як підготуватися до ЗНО-2018 з іноземних мов. Зразки тестів

1487 0
Український центр оцінювання якості освіти розмістив на своєму сайті демонстраційні варіанти тестів.
фото: osvita.ua

фото: osvita.ua

Зразки завдань з англійськоїнімецькоїфранцузькоїіспанської мов розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Предмети ЗНО» у підрозділі «Завдання сертифікаційної роботи». Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, демонстраційні варіанти тестових зошитів можна завантажити у форматі PDF.

Цього року до сертифікаційних робіт з іноземних мов додано нову частину – «Аудіювання». Майбутні випускники уже зараз мають можливість прослухати фрагменти текстів та потренуватися у виконанні завдань. 

Читайте також: Як підготуватися до ЗНО без репетиторів. В Україні запустили онлайн-курси

Сертифікаційні роботи з іноземної мови цього року налічуватимуть 59 тестів та складатимуться з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання з розгорнутою відповіддю). Також можна ознайомитися із завданнями ЗНО попередніх років.

Результати ЗНО з іноземної розмістять на інформаційних сторінках учасників до 15 червня.

Нагадаємо, що в Україні почалася реєстрація на пробне ЗНО.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!