Як може змінитися парк Білогорща. Візуалізація

7381 0
ПП НВФ «Рутенія» розробила проект реконструкції парку.
Фото: ПП НВФ «Рутенія»

Фото: ПП НВФ «Рутенія»

У Львові розробили проект реконструкції лісопарку «Білогорща», що у Залізничному районі Львова, за яким тут має з’явитись скейт-парк, дитячий майданчик «Бондарівське болото», майданчик «Дніпровські пороги», «Мармаси», «Цуманська пуща» та «Асканія». Проект реконструкції виконали у ПП НВФ «Рутенія».

Територія парку обмежена вулицями Широкою, Білогорща, Руденською, залізничною станцією «П’ятий парк», АТП та супермаркетом «Сільпо». Під реконструкцію потрапляють 120 га із загальних 189,2 га парку.

У межах проекту пропонують розчистити територію від самосівів, повалених, похилених, хворих та сухих дерев, прорідити підліску. Наявне озеленення планують доповнити групами декоративних дерев та клумбами багаторічних чагарників та квітів. Крім цього у проекті передбачили провести загальний благоустрій території, зокрема:

 • влаштувати автостоянку біля головного входу на 10 машин для відвідувачів парку;
 • замінити асфальтоване покриття алеї, що сполучає вул. Широку та вул. Рудненську тротуарною плиткою;
 • ознакувати основні входи до парку (з півночі та півдня) навігаційними таблицями;
 • влаштувати пішохідні доріжки з трамбованого відсіву по вже наявних витоптаних стежках (бокові стежки від головної алеї);
 • встановити вуличні меблі, смітники, велостоянки
 • влаштувати два дитячі майданчики з дерева для дітей віком від 2 до 5 років та три дитячі майданчики для дітей від 6 до 12 років, універсальний спортивний майданчик (для гри у міні-футбол та баскетбол);

 • облаштувати майданчик для вигулу собак;
 • скейт-парк для дітей віком від 12 років;
 • велотрек із рампами різних рівнів складності;
 • насадити вздовж основної алеї декоративні дерева, клумби, багаторічні чагарники та трави;
 • влаштувати зовнішнє освітлення.

Усі дитячі майданчики планують поділити за тематикою, аби вони відображали природно-географічні зони зі всієї України. Для покриття майданчиків використовуватимуть лише природні матеріали: деревна мульча, пісок, відсів, всі ігрові елементи теж переважно з дерева.

Через лісопарк «Білогорща» проходить кільцева велодоріжка та «Стежка Здоров’я», а також стежка що веде до мікрорайону Білогорща. Загалом парк має стати місцем для спокійного відпочинку та пікніків.

Читайте також: У Львові розпочали реконструкцію Замарстинівського парку. Фото 

Нагадаємо, частину парку планують реконструювати до кінця року. На першому етапі, який передбачає відновлення головної алеї та висадження понад 1,7 тисяч дерев, реконструкцією займатиметься ТОВ «Арка-Пік». Загалом на перші роботи передбачили 6,6 млн гривень.

Додамо, що ТОВ «Арка-Пік» було одним із виконавців ремонтних робіт на площі Митній у Львові. Цього року компанія виграла тендер на відновлення руїн Високого Замку.

Вікторія Ейсмунт

Візуалізації та схеми  ПП НВФ «Рутенія»


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!