Як може змінитися парк Франка у центрі Львова після реконструкції. Візуалізація

5157 0
Проєктанти пропонують серед водних об’єктів додати плесо і фонтан.
візуалізація лмр

візуалізація лмр

У Львові на засіданні виконавчого комітету визначили замовника на ремонт пам'ятки садово-паркового мистецтва – парку Івана Франка. Зокрема, у межах реконструкції планують відновити ротонду, поновити старі та спланувати нові доріжки, досадити дерева та додати освітлення й водних об’єктів.

«Зміни, які плануємо, не будуть дуже радикальними, але точно додадуть потрібних акцентів… Парк Франка – не просто один з центральних парків міста, його вважають найдавнішим в Україні. Логічно, що проектантка реконструкції Оля Криворучко опрацювала історичні карти та фото. Наприклад, плануємо повернути прохід-алею позаду пам’ятника Франкові та додати більше дерев на площі перед університетом», – повідомив заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач.

Читайте також: У парку Франка за унікальною технологією облаштовують доріжку

Також проєктанти пропонують серед водних об’єктів додати плесо і фонтан. Окрім цього, у планах – збільшити площу клумб на вході в парк та на площі перед пам’ятником Каменяру, оновити дитячий майданчик, частково стилізувати його під казку Франка «Лис Микита».

Замовником ремонту парку є управління екології та природних ресурсів. Усі витрати за розроблення проєктно-кошторисної документації, за словами посадовця, бере на себе ТЗОВ «Ринок «Шувар».

Нагадаємо, що до кінця літа у Львові мають завершити облаштування тематичного дитячого майданчика у парку Франка. Майданчик виготовляють за однойменним твором Івана Яковича «Лис Микита». Попередньо планувати зробити на майданчику башту-лабіринт висотою 8 м та три рухливі мости з мисливцями, які полювали на Лиса Микиту. Усі конструкції будуть виконані з дерева акації. Загальна вартість проєкту становила 2,3 мільйона гривень, якими забезпечує благодійник.

Віізуалізація: ЛМР


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!