Чи може пільговик з іншої області безкоштовно їздити у громадському транспорті Львова

4478 0
Незабаром у Львові впровадять безготівкову оплату у транспорті, з цього часу пільговикам для безоплатного проїзду необхідно оформити ЛеоКарт.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

Для безоплатного проїзду у громадському транспорті Льова необхідно мати ЛеоКарт. Це стосується, зокрема, і пільговиків з інших регіонів. Її можна буде оформити у відділенні в Залізничному вокзалі. Про це повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради Олег Забарило під час засідання комісії транспорту, зв'язку та мобільності 13 листопада.

З 11 грудня у Львові впроваджують безготівкову оплату проїзду у всьому громадському транспорті. Відповідно пільгові категорії населення не зможуть користуватися посвідченнями для безкоштовної оплати, лише пільговою ЛеоКарт. Це стосується й гостей міста.

«В законі вказано, що в разі запровадження в територіальній громаді системи АСОП безоплатний проїзд пільговиків відбувається за умови зареєстрованого і завалідованого електронного квитка. Закон ми не скасовуємо, але його реалізація відбувається шляхом подання відповідних документів у точки прийому/видачі і отримання транспортних карток ЛеоКарт. В ідеалі взагалі всі б мали їх отримати»,  зазначив Олег Забарило.

Читайте також:  «Львів буде першим містом, де буде діяти е-квиток», – Садовий

Також директор департаменту пояснив, що відповідний пункт прийому/видачі транспортних карток ЛеоКарт облаштують в Львівському залізничному вокзалі.

«На Залізничному вокзалі є туристично-інформаціний центр, де ми забезпечимо можливість швидкого оформлення ЛеоКарт. Це займає до 15 хвилин» вказав Олег Забарило.

Перелік адрес пунктів виготовлення ЛеоКарт:

  • Центр обслуговування пасажирів, вул.Горбачевського,10;

  • ЛКП «Господар», вул.Пасічна,49б;

  • ЦНАП, просп.Ч.Калини,72А;

  • ЦНАП, вул. Виговського,32;

  • ЦНАП, вул. Хвильового,14А;

  • Шевченківська РА, вул. Липинського 11.

Нагадаємо, що у Львові з 11 грудня впровадять автоматизовану систему оплати проїзду у громадському транспорті всієї громади. Відповіді на найпоширеніші запитання читайте у новині.

Наталія Вареник

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!