Як цьогоріч будуть зараховувати дітей у перший клас. МОН назвало умови

1743 0
Засновники шкіл можуть дозволити батькам подавати документи у сканованій формі електронною поштою без електронного цифрового підпису.
фото: www.04597.com.ua

фото: www.04597.com.ua

Під час зарахування дітей на навчання до першого класу школам заборонено проводити різноманітні конкурси. Такі умови щодо організації навчального року 2021-2022 назвали у Міністерстві освіти та науки, – повідомляє УП.

У МОН наголосили, що під час зарахування дітей до навчання у початковій школі заборонено проведення будь-яких заходів для перевірки знань, умінь, навичок чи інших компетентностей дитини. Вступні конкурси для першачків можуть проводити лише спеціалізовані заклади освіти та приватні школи. 

Читайте також: Знайдіть свою школу. Інтерактивна мапа за адресами у Львові

У відомстві зауважили, що дату початку  прийому документів на зарахування у школу визначають органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади. При цьому термін прийому документів не може бути меншим одного місяць. 

Крім того, зважаючи на епідеміологічні умови, засновники шкіл можуть дозволити батькам подавати документи у сканованій формі електронною поштою без електронного цифрового підпису.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!