Знайдіть свою школу. Інтерактивна мапа з адресами у Львові

55176 17
Діти підуть у перший клас до тих шкіл, які розташовані найближче до їхнього місця проживання.
фото: ridna.ua

фото: ridna.ua

Виконком міської ради затвердив території обслуговування для львівських шкіл. Згідно з ухвалою, до перших класів у школах будуть приймати першочергово дітей з територій, які закріплені за закладами середньої освіти.

Крім того, документ дозволяє приймати до першого класу поза затвердженою територією дітей працівників вказаного навчального закладу, дітей, чиї брати та сестри вже навчаються у визначеній школі, та внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, що відповідно до нового закону про освіту, що вступив в дію у вересні 2017 року, кожна українська школа буде мати певну територію обслуговування, а дитина буде навчатися в навчальному закладі, який найближче розташований до місця її проживання.

На онлайн-мапі можна переглянути всі школи Львова та закріплені за ними території.


Читайте також:
30 Березня, 2019 23:28
Світлана Володимира Великого 14 до якої школи ми належимо?
22 Листопада, 2018 18:03
Наталія Вул. Погідна до якої школи належить? Не знайшла ні в одній у Шевченківському районі? Де шукати!???
11 Вересня, 2018 11:05
Іра В не парні Шевченка в яку школу підуть?? Неможу знайти
3 Травня, 2018 13:01
Леся Наша вул. Чернігівська закріплена за садок-школою "Дзвіночок". А після закінчення початкової школи в яку школу нам іти.
25 Квітня, 2018 16:16
Ярина Освицька 17 сихівський район. До якої школи належить?
14 Квітня, 2018 08:34
Надія Будинок за адресою Володимира Великого 59а не закріплений за жодною школою. Моя дитина не має права ходити в школу?????? До кого звертатися?
29 Березня, 2018 14:34
Оксана Цікавий розподіл територія мого будинку межує з 44 школою , а дитина має йти в 33 через 2 квартали , дорогу.І до речі непарні номера по вул. Шевченка куди належать, теж саме вул. Комарова належить до "Арніки", а там тільки початкова школа, дальше куди?
29 Березня, 2018 10:15
Надія Городоцька 50 куди? Не знайшла жодної закріпленої школи.
24 Березня, 2018 22:43
OLHA є Зимова Горішня - СШ № 23 та 91, Зимова долішня - СШ № 91, а де вул. Зимова ?
23 Березня, 2018 23:16
Іванна Гайдамацька 4 не знайшли в жодній з найближчих шкіл. До якої школи відноситься наш будинок?
23 Березня, 2018 22:42
Наше місто Не знайшла у переліку вул.Парфановичів
23 Березня, 2018 22:41
М
23 Березня, 2018 17:47
Твоє місто Вулиці Ставової, як і ліцею №45, у затвердженому переліку не було.
23 Березня, 2018 15:19
Тетяна До якої школи належить вулиця Ставова, бо її у переліку немає. Дякую.
23 Березня, 2018 15:10
Марина Ліцей 45-де?
23 Березня, 2018 12:05
Твоє місто Олено, дякуємо за уважність. Додаємо
23 Березня, 2018 11:41
Олена Середня школа №77 з поглибленим вивченням економіки на карті не знайшли, її закрили?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!