Яким транспортом найчастіше користуються львів’яни. Результати дослідження

4567 0
У Львові дослідили, яким транспортом послуговуються містяни упродовж дня.
ілюстрація: The Devochki

ілюстрація: The Devochki

Інститут міста представив результати третього соціального моніторингу громадської думки львів’ян. Влітку 2017 року соціологи опитали 1200 мешканців міста віком від 18 років.

Більше половини мешканців Львова (57%) щодня ходять пішки куди-небудь. Лише третина (31%) користуються маршрутними таксі. Маршрутками не задоволені: опитані вказали, що цей вид транспорту зазвичай не пристосований до людей інвалідністю та батьків із візочками (1,62 бали з 5), а також, що їхній технічний стан є поганим (2,3 з 5). Натомість, більше задоволені електротранспортом.

Читайте також: Непереможна маршрутка. Чому у Львові так складно змінити транспортну систему

 

Дослідження реалізовано Інститутом міста у співпраці з соціологічною агенцією «Фама» в рамках проекту Громади в дії. Повну презентацію результатів дослідження дивіться за посиланням.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!