За кілька годин львівські патрульні оштрафували 16 пішоходів-порушників. Відео

9061 0
У суботу, 4-го лютого, патрульні Львова відпрацювали дві проблемні ділянки, де пішоходи систематично порушують правила дорожнього руху. Порушників ловили на вулицях Стрийській та Сихівській.
фото: youtube.com

фото: youtube.com

Загалом на обох вулицях оштрафували 16 пішоходів. На вулиці Сихівській патрульні зупинили та винесли постанови на 11 громадян, які переходили дорогу через чотири смугу руху, ігноруючи неподалік регульований пішохідний перехід. «Пішоходи мотивували свій вчинок різними причинами і лише дехто справді жалкував про те, що вчинив», – зазначили в  прес-службі поліції Львова.

Загалом, за минулий 2016-й рік патрульні винесли 548 постанов на пішоходів. З них, кілька десятків – на нетверезих осіб і 8 постанов – на тих пішоходів, які спричинили створення аварійної обстановки.

Читайте також: А де я маю стати?! 20 місць у Львові, де водії порушують правила паркування. Фото

Поліція нагадує львів’янам основні пункти правил дорожнього руху для пішоходів:

4.14. Пішоходам забороняється:

а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;
г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;
ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;
д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.

4.15. У разі причетності пішохода до дорожньо-транспортної пригоди він повинен подати можливу допомогу потерпілим, записати прізвища та адреси очевидців, повідомити орган чи підрозділ поліції про пригоду, необхідні дані про себе і перебувати на місці до прибуття працівників поліції.

4.16. Пішохід має право:

а) на перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника чи світлофора;
б) вимагати від органів виконавчої влади, власників автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів створення умов для забезпечення безпеки дорожнього руху.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!