
22 листопада 2023, 10:41
22 листопада 2023, 10:41
Президент України Володимир Зеленський присвоїв львівській 80 окремій десантно-штурмовій бригаді почесне найменування «Галицька». Відповідний указ оприлюднили на сайті глави держави 20 листопада.
«Присвоїти 80 окремій десантно-штурмовій бригаді Десантно-штурмових військ Збройних сил України почесне найменування «Галицька» та надалі іменувати її – 80 окрема десантно-штурмова Галицька бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України», – йдеться в указі.
Читайте також: У Львові вперше попрощалися з невідомим воїном. Фото
Почесне найменування присвоїли з метою відновлення історичних традицій національного війська, зважаючи на зразкове виконання покладених завдань особовим складом 80 окремої десантно-штурмової бригади.
Нагадаємо, що військові 80-ої окремої десантно-штурмової бригади отримали нагороди від командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Олександра Сирського.
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




