У Львові відкрили нову клініку

8941 0
Майбутні фізичні терапевти, ерготерапевти, психологи здобуватимуть практичні знання, аби найкраще послужити Україні.
ФОТО: УКУ

ФОТО: УКУ

Український католицький університет відкрив у Львові медичну клініку на вул. Панаса Мирного, 24А, яка стане освітньо-практичним хабом. Одним зі стратегічних напрямків є зцілення ран війни. Про це повідомили в Українському католицькому університеті.

Медична клініка УКУ стане освітньо-практичним хабом, де фахівці надаватимуть кваліфіковану допомогу пацієнтам, а також базою для практики студентів факультету наук про здоров'я. Майбутні фізичні терапевти, ерготерапевти, психологи здобуватимуть практичні знання, аби найкраще послужити Україні.

За словами проректорки УКУ Наталки Климовської, ідея створити Медичну клініку виникла разом із відкриттям магістерської програми з фізичної терапії та ерготерапії. Була створена проєктна група, яка кілька років вивчала досвід медичних закладів при університетах по всьому світу і виробила власну модель.

«Початок повномасштабного вторгнення та нові виклики війни спонукали УКУ переосмислити ідею створення медичної установи, розширити меню послуг для громади і більше уваги сконцентрувати на зціленні ран війни – реабілітації, ерготерапії, психологічній підтримці ветеранів та постраждалих від військових дій. Ми маємо багато запитів від іноземних університетів, щоб разом проводити наукові дослідження на базі клініки, співпрацюємо зі спілкою UMANA (Ukrainian Medical Association of North America) щодо партнерських лікарських консультацій та обміну досвідом, плануємо проводити навчання для українських лікарів, щоб впроваджувати найновіші підходи та технології у медичну практику», – зазначила Наталка Климовська.

Основними напрямками роботи Медичної клініки УКУ стануть:

  • сімейна медицина (первинна медицина, яка забезпечує консультації, діагностику та терапевтичне лікування);

  • психологічна  допомога: фахівці закладу реалізовуватимуть проєкти з ментального здоров’я та проводитимуть комплексну психологічну терапію;

  • фізична терапія та ерготерапія: вторинна реабілітація для ветеранів війни та цивільних, які потребують відновлення фізичної активності після травмувань чи перенесених захворювань.

Читатйте також: На УКУ дивилися з недовірою, «як на мале пиво». Розмова з новим ректором

Нагадаємо, що очолить Медичну клініку УКУ Оксана Ковальська  —  лікарка-терапевт, кардіолог, досвідчена керівниця та менеджерка в галузі охорони здоров’я, волонтерка, яка має 15-річний досвід медичної практики, зокрема з іноземними медичними установами та пацієнтами.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!