Звідки приїжджають та скільки витрачають туристи у Львові. Топ-10 країн

8984 1
За рік Львів відвідало 2,5 млн туристів.
Фото: portal.lviv.ua

Фото: portal.lviv.ua

Найбільше туристів, що які відвідали Львів у 2019 році, були з України. Такі дані оприлюднило управління туризму Львівської міської ради. За рік до Львові приїхали 2,5 млн туристів.

Читайте також: Туристи замінили львів’ян на площі Ринок. Тепер треба замінити туристів

Із інших міст України Львів відвідали 35,7%, що майже на 10% менші, ніж торік, натомість із Польщі туристів побільшало на 2% – 18,3%, з Білорусі – 6,6%, з Туреччини – 6,2%, з Німеччини – 5,4%, з Великої Британії – 3%, з Литви – 2,7%, з США – 2,5%. По 1% туристів з Канади, Ізраїлю та Австрії цього року також відвідали Львів.

 

Найбільше туристів (45,8%) приїхали до Львова потягом або прилетіли літаком (30,8%). Також охочі побачити Львів добирались на машині (11,8%) або автобусом (11,6%). Майже однакова кількість туристів обирали проживання у апартаментах, хостелах та готелях.

Найчастіше туристи відвідували у Львові каплицю Боїмів, Домініканський собор, костел Єзуїтів, Латинську катедру та ратушу, а новими туристичними локаціями став Меморіал героїв Небесної Сотні, Митрополичі сади та будівля львівської прокуратури. Цього року Туристичний офіс продав 843 картки Lviv City Cart.

Читайте також: Чи справді Львів стає секс-столицею для іноземців

95,5% туристів рекомендують знайомим відвідати Львів й у середному самі перебували тут 3,8 дні, витрачаючи за день 94 євро. Порівняно з минулим роком, цей показник значно зріс.

Із п’яти можливих індекс задоволеності туристичними послугами відвідувачі Львова визначили на рівні 4,4, а туристичної привабливості – 4,8. У 2019 році вперше відвідали Львів 52% від усіх туристів й повернулись знову 48%.

Туристичний збір цього року становить понад 10 млн грн, порівняно на третину більше, ніж торік. А до міського бюджету завдяки туристам удалось перерахувати понад 196 млн грн.

Зважаючи на те, що на Новий рік до Львова зазвичай приїжджає велика кількість туристів, ці цифри до 30 грудня можуть дещо змінитись, утім на загальну статистику навряд чи суттєво вплинуть. Із попереднім аналізом туристичної галузі за 2018 рік можна ознайомитись за посиланням.

Вікторія Ейсмунт

Інфографіка Туристичного офісу Львова


Читайте також:
26 Грудня, 2019 13:10
Антон "Туристичний збір цього року становить понад 10 тис. грн, по рівняно на третину більше, ніж торік. А до міського бюджету завдяки туристам удалось перерахувати понад 196 тис. грн."
Думаю, що потрібно виправити на 10 млн. грн. та 196 млн. грн. відповідно. Судячи з минулорічних даних.
А також це випливає з графіків - дані там потрібно множити на 1000 (в заголовку до графіка написано "тис.грн.")
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!