На площі Святого Юрія у Львові висадили тюльпанове дерево з нагоди 25-ї річниці історичного візиту святого Папи Івана Павла ІІ до міста. Пам’ятна акція відбулася в межах заходів, присвячених ювілею приїзду понтифіка. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.
Як повідомили у Львівській архиєпархії УГКЦ, дерево висадили як символ пам’яті, вдячності та духовної спадщини, яку залишив після себе святий Іван Павло ІІ. У заході взяли участь Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор, адміністратор Архикатедрального Собору св. Юрія о. Роман Кравчик, голова Літургійної комісії Львівської Архиєпархії отець-доктор Іван Гобела, представники Львівської міської ради, парафіяни та представники міських служб.
Читайте також: У Львові встановлять пам’ятну таблицю до 25-річчя візиту Папи Івана Павла ІІ
Після висадження дерева Митрополит Ігор поблагословив усіх присутніх. На згадку про цю подію та 25-річчя візиту святого Папи Івана Павла ІІ до України він подарував учасникам пам’ятні світлини понтифіка.
Нагадаємо, що до 25-річчя візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові підготували майже сотню духовних, освітніх, культурних та молодіжних заходів. Оновлена програма передбачає конференції, фотовиставки, велопрощу, архиєрейські богослужіння, кінопокази, мистецькі події та концерт за участі відомих українських виконавців.




