Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук оголосив про осінню серію концертів у Європі. Про це музикант повідомив на своїй сторінці у соціальних мережах.
За словами артиста, новий тур проходитиме в більш камерному форматі, ніж традиційні рок-концерти, однак збереже звичну для його виступів емоційність.
Читайте також: Фізик, який змінив Львів і Україну. Розповідь лідера "Океану Ельзи" про батька Івана Вакарчука

У межах туру заплановано п'ять концертів:
– 7 листопада – Антверпен;
– 22 листопада – Вільнюс;
– 4 грудня – Дублін;
– 6 грудня – Цюрих;
– 11 грудня – Канни.
Артист закликав шанувальників відвідати концерти та долучитися до підтримки України.





