Нові автобуси “Електрон”, які їздитимуть у Львові, комплектують з урахуванням системи електронного квитка. Про це повідомили на Facebook-сторінці "ЛеоКарт".
Там зазначили, що днями технічні фахівці ЛКП “Львівавтодор” побували на заводі, де виготовляють низькопідлогові автобуси марки “Електрон” для АТП-1. Загалом йдеться про 48 нових транспортних засобів для міста.
Читайте також: Аудитори виявили порушення на 5,8 млн грн у АТП №1: деталі
Цього разу монтаж системи е-квитка робили прямо в автопарку.
Зазначають, що фахівці провели необхідні заміри та узгодили місця встановлення обладнання і вже готують схеми розміщення валідаторів і кабельних мереж.
За словами директора ЛКП “Львівавтодор” Миколи Власюка, це дасть можливість заздалегідь закласти необхідні технічні рішення ще на етапі виготовлення автобусів і пришвидшити процес монтажу.
Нагадаємо, у вересні минулого року Львів підписав угоду на замовлення 48 нових автобусів "Електрон". Кожен автобус коштує приблизно 300 тисяч євро з податками. Для закупівлі місто взяло кредит у Європейському інвестиційному банку.
Раніше "Твоє місто" писало, що перші автобуси "Електрон" очікують вже до кінця серпня. А усі 48 — до кінця року. Більше про питання транспорту та інфраструктури Львова ми розповідаємо за посиланням.






