У Києві на лівому березі запровадили екстрені відключення світла
Наразі енергетики не зазначають, із чим саме пов’язане термінове запровадження екстрених обмежень на лівобережжі міста.
фото умовне
фото умовне

сьогодні о 12:16

У четвер на лівому березі столиці за командою НЕК «Укренерго» були застосовані екстрені відключення електроенергії. Про це повідомили у компанії ДТЕК.

Деталі щодо обмежень електропостачання

Наразі енергетики не зазначають, із чим саме пов’язане термінове запровадження екстрених обмежень на лівобережжі міста.

Через поточну ситуацію в енергосистемі містян закликають мінімізувати споживання. Енергетики звернулися до жителів столиці з проханням ощадливо використовувати електроенергію.

«Це допоможе зберегти енергосистему», – наголосили в ДТЕК.

Прогнози щодо повернення графіків обмежень

Нагадаємо, раніше колишній голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький заявляв, що в Україні можуть повернути графіки відключень електроенергії. За його словами, відновлення погодинних обмежень є ймовірним у разі, якщо влітку температура повітря сягатиме +35°С.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"