У четвер на лівому березі столиці за командою НЕК «Укренерго» були застосовані екстрені відключення електроенергії. Про це повідомили у компанії ДТЕК.
Деталі щодо обмежень електропостачання
Наразі енергетики не зазначають, із чим саме пов’язане термінове запровадження екстрених обмежень на лівобережжі міста.
Через поточну ситуацію в енергосистемі містян закликають мінімізувати споживання. Енергетики звернулися до жителів столиці з проханням ощадливо використовувати електроенергію.
«Це допоможе зберегти енергосистему», – наголосили в ДТЕК.
Прогнози щодо повернення графіків обмежень
Нагадаємо, раніше колишній голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький заявляв, що в Україні можуть повернути графіки відключень електроенергії. За його словами, відновлення погодинних обмежень є ймовірним у разі, якщо влітку температура повітря сягатиме +35°С.





