Екстрені відключення електроенергії у лівобережних районах Києва 25 червня скасовані. Про це повідомляє ДТЕК.
Поточна ситуація з електропостачанням
Енергетики повідомили про скасування обмежень. Водночас у компанії звернулися до споживачів, які все ще залишаються без електрики, та назвали можливу причину.
«Якщо у вашій оселі досі відсутнє світло, можливо, сталася локальна аварія», — зазначили в ДТЕК.
Обмеження у столиці та області
У четвер, 25 червня, за командою НЕК «Укренерго» на лівому березі Києва були застосовані екстрені відключення світла. Тоді жителів столиці закликали ощадливо використовувати електроенергію задля збереження стабільної роботи енергосистеми.
При цьому аварійні відключення електроенергії зачепили не лише Київ, а й Київську область, зокрема місто Бровари.





