На лівому березі Києва скасували відключення світла
Якщо у вашій оселі досі відсутнє світло, можливо, сталася локальна аварія
Фото: ДТЕК
Фото: ДТЕК

сьогодні о 15:15

Екстрені відключення електроенергії у лівобережних районах Києва 25 червня скасовані. Про це повідомляє ДТЕК.

Поточна ситуація з електропостачанням

Енергетики повідомили про скасування обмежень. Водночас у компанії звернулися до споживачів, які все ще залишаються без електрики, та назвали можливу причину.

«Якщо у вашій оселі досі відсутнє світло, можливо, сталася локальна аварія», — зазначили в ДТЕК.

Обмеження у столиці та області

У четвер, 25 червня, за командою НЕК «Укренерго» на лівому березі Києва були застосовані екстрені відключення світла. Тоді жителів столиці закликали ощадливо використовувати електроенергію задля збереження стабільної роботи енергосистеми.

При цьому аварійні відключення електроенергії зачепили не лише Київ, а й Київську область, зокрема місто Бровари.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"