Україна планує передати в концесію низку ключових інфраструктурних об’єктів, серед яких – комплекси залізничних вокзалів у Києві, Львові та Одесі. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр із відновлення Олексій Кулеба під час виступу на Конференції з відновлення України у Гданську.
Йдеться про масштабне розширення механізмів публічно-приватного партнерства, які уряд планує активізувати вже у 2026 році. Вокзали включені до переліку пріоритетних проєктів інфраструктурної трансформації.
Окрім вокзалів, у список входять десятки об’єктів транспортної, портової та комунальної інфраструктури. Серед них – концесії поромного терміналу та другого терміналу порту Чорноморськ, інтермодального хабу “Скнилів”, будівництво сервісних зон на міжнародних трасах, а також великі дорожні коридори, зокрема М-15 Одеса – Рені та М-07 / М-19 Ягодин – Ковель – Луцьк.
Читайте також: Зона 5G збільшилась: у якому ключовому місці Львова тестують надшвидкий інтернет
Також у планах – Північний обхід Львова, прикордонні транспортні коридори та модернізація систем водопостачання й очисних споруд у низці міст, зокрема Дніпрі, Ужгороді та Хусті.
За словами Кулеби, загалом портфель проєктів перевищує 30 ініціатив із орієнтовною вартістю близько 5 млрд доларів США.
Концесія передбачає передачу приватному інвестору права на управління або модернізацію державного об’єкта на визначений строк із зобов’язанням інвестувати кошти. Власником об’єкта залишається держава.
Уряд розглядає цей механізм як один із ключових інструментів залучення інвестицій у відновлення інфраструктури.
Нагадаємо, що у 2025 році Рада ухвалила закон, який полегшує співпрацю держави та бізнесу. Завдяки цьому відновлювати державні об'єкти та майно громад тепер зможуть не лише за бюджетні кошти, а й за рахунок приватних інвесторів та міжнародних грантів.





