За минулу добу на дорогах Львівської області внаслідок дорожньо-транспортних пригод госпіталізували чотирьох неповнолітніх хлопців, які їхали на мотоциклах. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.
Один із випадків трапився пізно ввечері, 27 червня, близько 22:25, на трасі "Київ – Чоп" у селі Зубра (Солонківська ТГ). Там на нерегульованому перехресті 16-річний львів’янин, який керував мотоциклом "Hyuosung GT 650", зіткнувся з автомобілем "Volkswagen Jetta" під керуванням 37-річної львів’янки.
Водійка рухалася в попутному напрямку та виконувала поворот ліворуч у дозволеному місці. Юного мотоцикліста з тілесними ушкодженнями госпіталізували до лікарні Святого Миколая у Львові.
Ще одна аварія сталася близько 21:30 у місті Броди на Золочівщині. На перехресті вулиць Івана Франка та Млинського 71-річний водій автомобіля «Volkswagen Caddy», повертаючи ліворуч, не надав переваги в русі зустрічному мотоциклу "Lifan SR 220 4V".
Внаслідок зіткнення постраждали двоє підлітків: 15-річний водій мотоцикла (мешканець с. Лагодів) отримав політравму та був госпіталізований до Бродівської центральної міської лікарні. Його 13-річного пасажира з Бродів також доставили до медзакладу, наразі лікарі встановлюють діагноз.
Окрім цього, близько 12:40, автопригода за участю неповнолітного мотоцикліста відбулася у селі Яструбичі Шептицького району. На вулиці Зеленій 15-річний місцевий мешканець на мотоциклі "Sky Bike" зіткнувся з електровелосипедом "Space", яким керувала 54-річна жінка. Обох учасників аварії госпіталізували до лікарні Святого Пантелеймона у Львові.
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини та деталі цих дорожньо-транспортних пригод.
Читайте також: Ділянку вулиці Стрийської у Львові відкрили для проїзду: там завершили асфальтування.
Нагадаємо, палати дитячої лікарні Святого Миколая переповнені: більшість пацієнтів - з травмами через електросамокати і мотоцикли. "Твоє місто" навідалося туди, щоб поспілкуватися з підлітками, які дивом вижили в аваріях.




