На пікнік у Львові. Де у місті можна розводити багаття

3398 1
Наразі влаштувати пікнік із вогнищем легально можна лише у парку «Знесіння».
фото: cook.jijour.com

фото: cook.jijour.com

Як повідомили в коментарі Tvoemisto.tv у прес-службі Львівської міської ради, влаштувати пікнік із вогнищем у межах міста можна лише у ландшафтному парку «Знесіння». Розводити багаття радять на галявині біля водойми зі сторони вул. Липківського.

Там є 5 альтанок для пікніка та три облаштовані природним каменем місця для розпалювання вогнищ. Упродовж квітня планують створити ще три місця для розпалювання вогнищ та забезпечити ящики з піскосумішшю.

Читайте також: «Смачний Львів»: Рецепти шашлика від аматора та професіонала

Також у парку імені Папи Римського Івана Павла II, Скнилівському парку та парку 700-річчя Львова заплановано передбачити місця для розведення вогнищ, що будуть розташовані у луговій частині парків. Однак цього року на цих територіях не облаштовуватимуть додаткові місця для пікніків, оскільки на це не передбачено коштів із міського бюджету Львова.

Микита Гладченко


Читайте також:
22 Квітня, 2018 20:33
Ольга «влаштувати пікнік із вогнищем у межах міста можна лише у ландшафтному парку «Знесіння». Розводити багаття радять на галявині біля водойми зі сторони вул. Липківського.
Там є 5 альтанок для пікніка та три облаштовані природним каменем місця для розпалювання вогнищ»
аж смішно!!! на ціле місто аж 5 альтанок??? це скільки в черзі треба простояти?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!