Хто такий реформатор: у Львові відбудеться дискусія про досвід впровадження змін. Де подивитись

1072 0
В рамках 24-го Форуму видавців у Львові відбудеться презентація першого в Україні видання про досвід впровадження змін – «HOW-TO, або Посібник реформатора», а також публічна дискусія на цю тему.
фото: Booksonline

фото: Booksonline

Ця книга є своєрідною інструкцією для наступного покоління реформаторів та державних службовців, котрі долучаються до роботи в органах державної влади і процесу змін в країні.

Презентація посібника пройде у форматі відкритої дискусії за участю представників проектного офісу Національної ради реформ 2014-2017, експертів, громадських діячів, представників органів державної влади та міжнародних організацій. Кожен учасник заходу отримає безкоштовний примірник та зможе особисто підписати книгу у автора.    

Модератор - Петро Іванов

Учасники: Гундер Андрій, Чухай Ганна, Гончаренко Ігор, Шимків Дмитро, Бистрицький Євген.

Коли?

13 вересня, 15:00 - 16:15

Де?

Палац Мистецтв, конференц-зал, вул. Коперника 17.

Онлайн-трансляцію події можна буде переглянути на сайті Tvoemisto.tv за посиланням: http://tvoemisto.tv/on-line/ а також на Facebook-сторінці Твого міста.

Нагадаємо, з 13 до 17 вересня у львівському Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста відбудеться 24-й «Форум видавців у Львові: точка творення». Програму Форуму можна переглянути тут.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар