Політична реклама

Ірина Фаріон і "Свобода" не представляють інтереси Західної України , - експерт

1596 2
Потрібно забрати право "представляти" настрої Західної України в Ірини Фаріон і ВО "Свобода". Вони не представляють Західної України. Про це в ефірі tvoemisto.tv повідомив львівський історик та публіцист Василь Расевич.

Також експерт наголосив, що ініціатива про те, що всі кандидатури на виконавчі та законодавчі посади у Львові узгоджуватимуть з Майданом, немає ніякого юридичного підгрунтя. 

"Майдан не є постійно діючим органом, Майдан - це щось плинне і ситуативне. Тому віддавати все на волю Майдану не має ніякого юридичного підгрунтя і це дуже ризиковано.Якась партія може привести на Майдан у той вечір, коли буде призначатися кандидатура від тої партії, 10 тисяч людей і вони будуть кричати за чергового хабарника", - зазначив Василь Расевич.


Читайте також:
4 Березня, 2014 16:51
к Согласно результатов выборов 2012 года по мажоритарке в Львовской области : свобода - 38%, батькивщина + удар = 50%. Т.е, даже если предположить, что за "свободу" голосовали только так называемые "бандеровцы" (а это далеко не так), то их там не большинство.
Например, Киев никогда не был настроен радикально в национальных вопросах, но при этом за "свободу" проголосовало 17% и 10% по области. Люди искали выразителя их патриотических и реформаторских стремлений. Из-за отсутствия альтернативы пришлось выбрать, закрыв глаза на некоторые резкие заявления "свободовцев".
4 Березня, 2014 04:26
киевлянка ТОДІ ЧИЇ, ВОНА ПРЕДСТАВНИК ЗАХІДНОХ УКРАЇНИ
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!